منو
بستن

درباره ما

درباره ما

شرکت فراز شیمی آذرپاد مایع حشره کش افشانه لندر (lander) را زیر نظر اساتید و دکترای حشره شناسی تولید نموده وبا بهره گیری از فرمولاسیون روز دنیا و حذف یکی از پرخطرترین سموم حال حاضر دنیا که از نظر جوامع بین المللی ممنوع اعلام شده به نام (کلرپریفوس) که در محصولات مشابه در بازار فراوان میباشد گام نوینی در مورد این مهم برداشته است.

نحوه استفاده : کافیست محل های مورد نظر که مسیر تردد و تجمع حشرات موذی از جمله سوسک، مارمولک، ملخ، کنه، ساس، مورچه، موریانه، هزارپا، کک و… می باشد را اسپری نموده، پس از خشک شدن هیچ لکی مشاهده نمیگردد.

نحوه اثرگذاری : زمانی که حشرات موذی از روی سطوح اسپری شده تردد میکنند اثرات محلول از طریق پای حشره جذب شده و وارد سیستم عصبی بدن حشره میشود و پس از مدت زمان کوتاهی حشرات از بین خواهند رفت و اگر حشره دیگری هم از آن تغذیه کند از بین خواهد رفت این محلول اثر خود را تا ۲ ماه نگاه میدارد.
با لندر محیط اطراف خود را از حشرا تی مثل سوسک،ملخ، هزارپا، مورچه، موریانه، کک،ساس، کنه  و… آری کنید

ویژگی های حشره کش لندر
بدون بو
یکی از ویژگی های منحصر به فرد این محصول بی بو بودن آن میباشد.
این مزیت باعث سهولت استفاده در منزل و محیط کار و اتاق کودکان و… میشود و همچنین افرادی که به بوی سموم حساسیت دارند به راحتی میتوانند از این محصول استفاده کنند

اثرگذاری بالا
حشره کش و سوسک کش لندر با فرمولاسون ویژه و اثرگذاری بالا بر روی سیستم عصبی حشرات موزی عمل میکند.

ماندگاری بالا
این حشره کش با ماندگاری بالای دوماهه شما را از شر حشرات موزی نجات میدهد.

مکانیزم لندر
تقریبا هر ده سال مکانیسم ژنتیک حشرات به گونه ای عمل میکند که در برابر سموم مقاوم میشود و حشره کشها تاثیری بر روی آنها نخواهند داشت چنانچه امروزه مشاهده میکنیم که بر خی حشره کشها فقط باعث بیهوش شدن حشره ها میشوند ویا برخی دیگر بیشتر از اینکه حشرات را از بین ببرند به گیاهان و محیط زیست آسیب میرسانند. مهندسین ما با استفاده از الگوبرداری از شرکتهای پیشرفته حال حاضر دنیا مانند شرکت بایر آلمان و استفاده از فرمولاسیون روز دنیا توانسته اند این نقصها را برطرف کنند و مفتخریم که حشره کش مایع لندر را به هم میهنان عزیز معرفی کنیم. این حشره کش بر پایه آب بوده و هیچ گونه آسیبی به محیط زیست نمیرساند و به گونه ای عمل میکند که بعد از تماس حشره با محل اسپری شده وارد سیستم عصبی بدن حشره شده و شوک شدیدی به قلب و مغز حشره وارد میکند و حشره میمیرد و این سم در بدن حشره باقی میماند و از بین نمیرود و اگر حشره دیگری هم از آن تغذیه کند آن حشره هم از بین میرود

دیدگاه